Par mums 

SIA”Account MK” ir uzņēmums, kurš sniedz grāmatvedības pakalpojumus un kurš savu darbību uzsāka 2011. gada 11. novembrī. Savas darbības laikā ir uzkrāta liela pieredze, kas palīdz veiksmīgi darboties grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā. Katram klientam tiek piemeklēta individuāla pieeja, kas sekmīgi turpmāk izveido labas attiecības.

Mūsu komandā ir augsti kvalificēti speciālisti ar lielu pieredzi grāmatvedības nozarē. Darbiniekiem regulāri tiek rīkotas apmācības, lai viņi būtu kompetenti savā jomā. Darbs tiek veikts atbildīgi, laicīgi un rūpīgi.

Piedāvājam datorizētu grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un to jauninājumiem. Garantējam klientu datu konfidencialitāti, uzņemamies atbildību par grāmatvedības dokumentu un atskaišu savlaicīgu, un precīzu sagatavošanu.

Grāmatvedības pakalpojumu apmaksa tiek noteikta iepazīstoties ar uzņēmuma dokumentāciju pēc vidējā grāmatvedības operāciju daudzuma mēnesī. Līgumā tiek noteikta ikmēneša samaksas summa, kuru pārskata, savstarpēji rakstiski vienojoties, ja grāmatvedības operāciju daudzums ir būtiski mainījies.

Mēs pārstāvam Klienta intereses Valsts Ieņēmumu Dienestā un citās Valsts iestādēs saistībā ar grāmatvedības jautājumiem.